manifest

Ik:

Ook wel bekend van:

Onderteken DIT manifest:

 

Siem Nozza – Solar Weekend, Beukorkest, JamesZoo
Alphons Janssen – Scherpontwerp
Niki van Rooij – Toffey
Marsha Simon – Nul Zes, Design Academy
Marc Koppen – Scherpontwerp
Marieke Wijma – Memory Group
Django de Vries – Mud Magazine
Goedele Smeulders – Toffey
RenéUSA’dam XXX – Loveparade
Twan Hofman – Hofman & Donker
Nino Schöningh – Toffey
Willem Willemse – Tante Netty
Jasper van Hout – Noorderbrand
Koen Snoeckx – Baltan Laboratories & Holst Centre
Milou Posthumus – Toffey
Fancy van de Vorst – Gemeente Eindhoven
Ari van de Water – Mas Newen, Discos Horizontes, Broke
Olav Acker – FYWFE
Jan Scheele – TedX
Etjen van der Vliet – Just Like Your Mom
Rik van Iersel – Buro Beukorkest
Joris van de Ven – Sport en Cateringbedrijf De Tempel
Leon – Freelance Events
Mike Bettonville
Theo Visser – Reframe Festival
Michelle van Mil – VeeMee Visuals
Martijn Olislaegers – Permanent Beta
Noud de Greef – Permanent Beta Zuid
Rob Reurings – Livegigcalendar.nl
Bert-Jan Woertman – High Tech Campus Eindhoven
Jeroen van de Nieuwenhof – KenSentMe Media
Nicole Dillisse – Created On Friday
Xander Liebregts – BLEND X, EXTREMA, WE ARE ELECTRIC
Eva van der Moer – Restaurant Ketelhuis
Victor Verstraelen – Early Adopters
Luca Naus – Solar Weekend Festival
Lotte van Wulfften Palthe – Studio Lvwp
Steffie van Luijt – Shoe-S
Annemoon Geurts – Kazerne, Eat Drink Design
Bart Brouwers – E52
Martijn Paulen – Dutch Design Week
Bas Koreman – Antimaterie
marloes philipse – dutch design week
Bart van Sinten – Cutjongens
Camiel freriks – webs
Edwin Schenk – Dutch Design Week
Koen van otterdijk – De Wereld Draait Door
DIRK SMIT – NULZES
Sarah ohoi – OhOi labdance
Jasper Snoek – Jaspersnoek.com, collagecrash
Marco van Beers – TEDx, Right Next
Lobke Ruijs – Idili
Janou Bonnie – Broeinest
Eloy Hensen – DeGrazendeslak
Kiki van Eijk – Kik!
Berend Aanraad – The Natural Step
Dionne Dijkman – cooperatie brainport park
Justine Kontou – KONTOU
Oscar Kneppers – Rockstart
Bas Luiting – The Circular Building & Plug in city
Toine bloks – Caz
Wim langenhoff
Robert van woezik – Robob
Renee Scheepers – Nul Zes
Kaspar eisenmeier – CollabOration o
Sarie Hermens – gardenmania, brainport park, eigen wijs boerderij
Aart van asseldonk – Atelier van asseldonk
Jasper Langenhoff – Beerze Bier, Myzena Coöperatie
Bas Berends – Het Glaspaviljoen, Studio Huid en Haar, baslab
Beppie Remmits – CKE/CultuurStation
Brent Roozendaal – Drift
cINDY pIELSTROOM – connecting People
Britt de jeu – Solar weekend festival
Alissa van asseldonk – nul zes, alissa + nienke
Fieke van berkom – studio clack, artcore strijp tq
Stephan van den Brink – Manus Machina
Loes Hermes – t koffiehuisje van het ketelhuis
Chris Geene – Fontys
Danielle Smeets – Extrema, Solar Weekend
marcel mingers – Extrema
Wendy van de ruit – Extrema
Mark Welten – The 101’s, anchor event support
Merel witteman – met/zonder
Arno de Been – Barefoot Wine
Paul5D – 5DSolutions
Hennie janssen – kabkunst
Rudy van Belkom – Imagobureau tink!
Marijke Blom – Quadrifolium Fondsenwerving
Joep Smeets – afslag eindhoven, tac, united cowboys
laura van gerven – Effenaar
Toon Jansen – WILD Projects
Ria Kerstens – Tekst & Uitleg
Nienke Bongers – Alissa+Nienke
Suna Karaca – Glow, dutch design week
Elisa Jansen – doortje vintage / lena the fashion library
joris – groenergras
Ad Maas
hilde de vocht – high tech campus eindhoven
René Paré – MAD emergent art center
Paultje – de fabriek eindhoven
peter van casteren – Design academy eindhoven
casper oorthuys – monsterverbond
Peter Bijleveld – bright society
Mark Hoevenaars – VanBerlo
Fanny Jol – Bordertown
Lianne bongers – Studio Lime
rob bonnemaijers – teksten & kunsten
Bjorn Schulpen – Awair
Jelle Houben – Houben & VAn Mierlo ARchitecten
Gudule Martens – krachtgroen
Gwen – Restaurant Piet heIn eek
Alexander Pelikan – Pelidesign
Janne Coolen – unit creative management
Ulrike Jurklies – mo man tai
Nina de jONG – CLOUD ART & COFFEE, AMSTERDAM
Kim Haagen – Collaboration O
Willemijn de Wit – WW
koen canjels
Marleen Hartjes – Van Abbemuseum
Iris Poetiray – WE FASHION
Marianne Driessen – Bureau Driewerf
Koen Bronswijk – Gastvrij Caterij
Mario Nozza – NBF
Careen Nozza
Ben Veld – Bubo Bubo
Lotte Mulder – klaes / lotte mulder ontwerp
kim hemmes – dutch design week & feest voor de geest
Maartje Essens – Gemeente Eindhoven
Esther van rooijen – voormekaarmakerij
Yvonne Goossens – Goesting Feestaannemer
Aïda Spaninks – dj Lady Aïda / Rebelbass / POP UP Yoga Eindhoven
Suzanne Wacanno – the natural step
Ismail AHmic – You are here
Ineke hurkmans – jump movemENt
Albert kivits – De bibliotheek eindhoven
Rianne Cuppen – YouTech
frank de bruijn – oude rechtbank/ tuchthuis
tomas dirrix – Studio Ossidiana
Misha de BOk – SQuare
woody veneman
Sabine te Braake – Mud magazine
Joost Harends – Nu training
Nick J. Swarth
Jos van der Sommen
laury van eerd – mud magazine, studiolauryvaneerd
TOM veeger – tu/e bouwkunde
Tom Ketelaar – Effenaar
Bram van Amelsvoort – 4productions
JOOP VAN ODENHOVEN – CONFIRMA
Reinoud Boland – waterland-huisje
MYRTHE VELTER – METMYRTHE / RECORD STORE DAY / CROSLEY
Manon de Greef – De Gulle Vormgever
Dick Rennings – dickrennings.com
bregje schoffelen – meisjes van eindhoven
Kim Van de laarschot – Derde Divisie, Biki90
Jord Kierkels – Solar weekend festival / extrema
Adelitha van der zee – Extrema
Bart van Hout – Extrema
Anouk arentsen – CREATIVE INDUSTRIES MASTER
Rob van Kaam – robheid/ DE EFFENAAR / mud magazine / firma vruchtvlees
Emily Hermans – MLY
Jos Feijen – Effenaar
Isméne Elbers – IssyProductions, Solar, Boom van Verlangen, zangeres, TEDx Maastricht, Marcel Mingers
Wouter van DintHer – de Carroussel
bas dekker – restaurant ketelhuis
Chantal
Martijn Veenstra
bas dekker – restaurant ketelhuis
Venance van de laar – dj Venance
Lotte van horssen – industrial design tu/e
Saskia schreveN – Saskia schreven vorMgevIng & illustratie
Danielle van Disseldorp – Zelfstandig freelance producer en programma coordinator Natlab
Faas moonen – tu/e
kaithy mitsakakk
Martijn Kuijken – Pong creative
Felix DOnkers – Donkers CREAtive technologies
Freya Westerlaken – Foodworks , ‘t Keukengebeuren , 5D solutions
David van iersel – 24 uur in bedrijf
Hella hertogs – klankconcerten
Guido Wilmes – Transitiestad Eindhoven
Vera van het hof – club futur
tommy Köhlbrugge – tommy köhlbrugge
dave van den berg – Dynamo / Step in the arena / emoves / edm
Loek sijbers – glow
Marcel Teheux – Sintlucas
herman schoo – Holst centre
Julie Van den broucke – Arteconomy Vlaanderen
frens frijns – 013
Nathan Vennekens – Sogeti
Angeline maas – Atelier Angeline maas
Jeroen Steijvers – Buro bonje
Leo Hoeksema – Bureau Zwaardvis
Nikki Schollen – Toffey
Isabelle Makay – Design Academy Eindhoven
Danielle Arets – DESIGN ACADEMY EINDHOVEN & DEBATLAB
Esther Schoustra – SAmen voor Eindhoven
Jasper van es – biki90 / toppers in concept
Berry Eggen – Eindhoven University of TECHNOLOGY
Jasper van es – biki90 / toppers in concept
Esther Schoustra – SAmen voor Eindhoven
Danielle Arets – DESIGN ACADEMY EINDHOVEN & DEBATLAB
Isabelle Makay – Design Academy Eindhoven
Hans van Amelsvoort – Gemeente Eindhoven
Guido van Lent – Extrema
LUCAS VAN Nielen – EVo-t, evolution together!
DITMAR VAN DAM – ANOMATIC Coffee MACHINE
Sjaak Evers – Het Rijnland-weblog
jeroen beentjes – fontys hogeschool communicatie
Stephan raetsen – outrageous festival / student movers
Peter Tops – topspotting
joep schellen – andijviestamp
Wessel Verrijt – De Fraktie
Mariska dae
Monique
ingrid van roosmalen – smart house
Jeroen van de nieuwenhof
Rebeca Chávez – Más Que spaans
Tobias
Ben van den Broek – Erfgoedhuis Eindhoven
Seo kim DAe
Aafke DOHMEN – Hoofdkwartier Drents DORP
Daniel Castro martins – juultje & co.
Juultje van der Loo – Wageningen university & research centre
Bas gruyters – tht
Chris Hendriks – funki bizniz
adrianus Kundert – adrianus kundert united enterprises
Zoë – DAE
lars Benesch – business improvement
Jan Verdijk
Marthe – Studio marthe biezEn | sUbfigures
Daniel gerrebrands – RINO
Kees van de koPpel – The progress FactoR
ADrIanus kundert – Adrianuskunderunitedenterprises
Rhys Duindam – Nupky
Hans van BRunschot – De alchemisten
Mats Horbach – atelier mats
Louis croonen – bar bistro calypso
Bas RaIjmakers – STBY en Design academy Eindhoven
Geke van dijk – Stby & SDN-NL
Janiek van der palen – event office, solar & XO
Yuri zevenbergen – BOMBconcepts
Ruud Corstjens – Beach Bash
Jan van leeuwen – Dat
Lucas van den Boogaard – Ministerie van Infrastructuur en Milieu
Gerton Knipping – credo.
René Paré – Eindhoven Maker Faire
Steffen van riet – gemeente Eindhoven
Camilla van den boom – sturrm
Michiel Baart – Invista, myfestivalapp, x10ded
Rob Reurings – Rob Reurings Creativities
Fons Steggink – Brouwerij Vandeoirsprong
Jochem Heijmans – Bureau Jochem Heijmans
Cindy Ras – StudioCRAS.com
Mira van de Griendt – Miratango
Lex van Lith – Stichting Beeldenstorm
Lars Cleven – LAFO Media
Teun van Roessel – Het Solly systeem
Luk Sponselee – Artspace Flipside / Zesde Kolonne
collin goedhart – Eurest catering horeca high tech campus Eindhoven
Rhys Duindam – Nupky
Erika wiJntjes – Techniekbieb
Mario Nozza – Nozza Broadcast Facilities
Laurie Wolffs – bekant
Garden Mania
Astrid Vriezema – Temporary Art centre / onheil
Jasper kersten – rotibabi
Jack jansen – Koos & Co
Suzanne Weterings – Performatory
Rob Jansen – studyportals
WouTer Groen – Massagepraktijk De handen
Lidy lathouwers – Uit in eiNdhoven | brief van de koning
Enitia Karijodinomo – fontys
Paul van Hedel – 5D Solutions / MULTIGREEN Plantwalls
Charlotte – Gezelligheid
joep – van van alles, overal en nergens
Irian van den braak – Productie en organisatie
Laura van der Sman – Toffey
Annette van Es – Fontys
Matthijs Kropff – Lighttown Fidelity
Tim kouthoofd – Bygg archiTecture / plug-in-city
Lahiri scarlatella – The World Expos
Mark Vankan – Anidesign
Tommie Frencken – Kader
Robin Dohmen – OWOW
Mieke Fiers – Afslag Eindhoven / Tante Netty / Kunstroute65
Sharon – Kovacs
Rinske Donkervoort – Mandala Festival / De Lieveling
Anne-MArijn Burgers – AMB Producties
David Borkes – Eindhoven
Lieke – Build it Bold
Piet van Benthem – POD
Stephan Plugge – Plugitin event sUpport
ElVin Usidame – Effenaar
Nick Lebeat – Nick Lebeat
Ruud van den muijzenberg – Shapeways
Monique Rutten – Kunst en coaching
Kitty knibbe – Tallent Valley
Wytske – Magda
Tom Coonen – Evvy
Nanda Smits
Freek Couteaux – Warsteiner
Anne Pereira
Rolf bisschops
Liesbeth – Stichting Koeienkop
Wieteke van Berkom – Extrema
Sandra Janssen-Poelman – Gemeente Eindhoven
Pascal Morais – Arrecha Records
Bram Merkx – MARY GO WILD, AMSTERDAM
Brent Roozendaal – DRIFT
Sander van Bussel – Tilburg Cowboys
Mara Lagerweij
Misha hofman – MU Artspace
MAARTJE VAN Moorsel
Desiree van zutphen – brainport international programme
Suzanne van gool – meisjes van eindhoven
anne Ligtenberg – studio anne ligtenberg
赵琛彦
Rene van Peer – Eindhovens Dagblad / Gonzo (Circus)
vincent de graaf – Pakhuis de zwijger
marcel kerkhofs – marram
Ties van Doorn – MJVD design
Alexander Holterman – Van der Valk Hotel Eindhoven
Carina Verhulst – Wijkonderneming Drents dorp i.o.
Alfredo verboom – gemeente eindhoven
Arnold van der Leden – HOUSE of dj’s
Paul van mameren – lecturis
Tamara Strijbos – Eten zonder Streken
Sophie Heltzel – So heltzel! Design
Ari van de Water – discos horizontes / masnewen
Mikke Leenders – gemeente eindhoven
terry weerdmeester – poederkoning
Sander WEegels – C-lab
Esra Altmis – StichTing ik wil
Rik Konings – Circus Menz
Mervyn Dreesen
Ronald frencken – Roon communicatie
Jeroen Visser – glaspaviljoen strijp-s
Maarten coolen – Creating images
AnoUk wijnans – Omni
Noud van der bas – NOWD
Chloë Zevenbergen – Pianiste/Docent muziek
Jessie van iersel- foam fotografiemuseum & De fotoclub